Komuniteti Aktiv

Ndërvepro në lojra shumëfishuese dhe në faqe


Kompjuter Apo Mobile

Lojrat në faqen tonë punojnë në çdo pajisje.


Pse Të Paguash Për Porno?

Ne ju ofrojmë lojra seksi falas pa kufizime

Lojëra Seksi Dhe Lojëra Porno Falas . Jeuxsexe.net

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Ke ndonjë procedurë TË veçantë PËR të shqyrtuar lojrat ?

Mund të shpjegoj gjithçka në hollësi, por do të jetë e gjatë dhe e mërzitshme. Jo se puna jonë është e mërzitshme, përkundrazi, por duhet ta jetojmë për ta kuptuar. Shqyrtimi i lojrave të pornos është pothuajse punë e pafund pasi numri i lojrave të reja po rritet vazhdimisht dhe ne jemi larg të kemi shqyrtuar të gjitha ato ekzistuese. Ne projektuam platformën tonë pikërisht duke gjetur se rritja e vazhdueshme në numrin e lojrave TË MUNDSHME u bë një dhimbje koke reale për përdoruesit e internetit që u desh shumë kohë për të gjetur atë që me të vërtetë donin., Koncepti ynë është të mblidhemi në vendin tonë vetëm më i miri i lojës së seksit, kështu që nuk do të gjesh të gjitha titujt ekzistues, apo çdo gjë dhe ndonjë gjë, por me të vërtetë ajo që është më e mira sipas kërkesave të shumicës së përdoruesve të internetit.

Procedura është e thjeshtë në skemën e saj, por ne bëjmë një punë reale kërkimi dhe analizash në çdo lojë. Ne luajmë lojëra seksi, natyrisht, por jo atë. Analiza jonë përfshin nivelin e cilësisë dhe interesit në përdoruesit E Internetit. Ne kemi kritere të ndryshme secila nga të cilat merr një vlerësim dhe një koment, pozitiv apo negativ. Sapo loja e pornos të luhet plotësisht dhe të shqyrtohet, ne vazhdojmë të analizojmë pikat dhe komentet e ndryshme të rishikuesit. Nëse loja kalon pozitivisht, shqyrtimi i saj do të jetë me siguri pjesë e platformës sonë., Shqyrtimi duhet të përmbajë elementët më të kërkuar pozitivë : cilësia vizuale dhe kënaqësia e ndjerë gjatë sesionit të lojës. Detaje të tjera janë shtuar, për shembull loja e pornos së punës, lehtësia me të cilën dikush përshtatet me lojën, etc.in disa rreshta, përdoruesit duhet të kenë informacion të mjaftueshëm për të ditur nëse do ta luajnë këtë apo atë lojën e seksit. Duam që lexuesit tanë të ndihen të sigurt dhe të gjejnë atë që po kërkojnë për pak minuta. Kënaqësia dhe zilia nuk presin !

Cili buxhet duhet të caktohet për lojrat e seksit ? Mund të gjejmë lojra porno falas ?

Prioriteti ynë është të prezantojmë lojën e pornos falas. Ata ofrojnë po aq mundësi dhe cilësi sa lojrat e paguara, por falas është një opsion shumë i rëndësishëm për shumicën e përdoruesve që duan të jenë në gjendje të testojnë vende të shumëfishta përpara se të vendosin të bëhen anëtarë të parë të një prej tyre. Kjo është arsyeja pse ne favorizojmë lojërat e seksit falas në platformën tonë. Megjithatë, ne rekomandojmë një numër lojrash TË paguara QË T'U japin atyre një preferencë., Shumica e përdoruesve mendojnë se pagesa do të thotë marrja e lartë në cilësinë e Lojës. Ky është një keqkuptim, sepse shumica e lojës porno falas ofron opsione të paguara, për shembull premium që jep akses ndaj të gjitha opsioneve. Por kjo mbetet opsione, kështu që nuk është e domosdoshme të gëzosh plotësisht lojrat e seksit falas. Kjo e fundit do t'ju çojë gjithmonë tek kënaqësia e dëshiruar, pavarësisht nëse keni zgjedhur një opsion të paguar apo jo.

Ke ndonjë lojë pornoje për të rekomanduar në veçanti ?

Mund të theksonim padyshim tituj të veçantë, por një listë e tillë do të rezultonte nga shijet personale të anëtarëve të ekipit që shqyrtojnë lojrat e seksit. Kjo nuk do të jetë domosdoshmërisht përfaqësuese e shijeve të përgjithshme të përdoruesve. Ne me të vërtetë preferojmë të përqëndrohemi në shqyrtimin krejtësisht objektiv që tregon vetëm informacionin rreth cilësisë dhe intrigës së lojrave pornografike që po shqyrtojmë. Pastaj çdo përdorues mund të bëjë zgjedhjen e tij sipas fantazive të tij dhe qoshes që preferon., Në çdo rast, askush nuk mund të zhgënjehet nga lojrat seksi që prezantojmë, platforma jonë është vendi për të gjetur majën e pornos. Nëse ju pëlqejnë lojërat e detektivit seks apo aventurat që mbarojnë në orgji, çfarëdo shije të keni, ju me siguri do të gjeni atë që po kërkoni. Mund të habitesh edhe duke luajtur lojra, çerdhja e të cilave nuk të intereson fillimisht, dhe më në fund të argëtohesh me to., Kështu që avantazhi i platformës sonë që të ofron mundësinë të testosh një numër lojrash POR NUK ke pse të bësh asgjë. Për tifozët e animit, rekomandojmë ngrohtësisht lojrat e hentait. Në lojën hentai ju do të gjeni një parodi të krimit tuaj të preferuar, por gjithashtu karaktere krejtësisht të shpikura për këto lojërat e hentait të nxehtë. Dhe ju nuk keni përfunduar duke shkuar nga zbulimi në vendin tonë, sepse bota e hentai loja është gjithmonë zgjeruar dhe romantiet cilësore janë vendosur këtu, për ju.

Më mirë të rekomandosh shkarkime apo lojëra pornografike direkt në internet ?

Kjo është një çështje që ne e marrim seriozisht, sepse ne e dimë shqetësimin e përdoruesve të internetit rreth shkarkimit të cilat ndonjëherë mund të jetë në rrezik. Askush nuk gëzon marrjen e viruseve apo dosjeve të tjera të padëshiruara NË PC. Shumica e lojrave seksuale janë të luajtshme direkt nga një shfletues, i cili është relativisht pozitiv. Shumica e lojrave pornografike që ne prezantojmë luhet online, por shpesh ata kanë një opsion shkarkimi., Çdo lojë që bie në kërkesat e cilësisë sonë dhe ofron një shkarkim testohet nga ekipi ynë duke kaluar dosjet e shkarkuara nga disa antiviruse me qëllim që të kontrollojmë sigurinë. Ne nuk i lëmë asgjë fatit, misioni ynë është të kënaqim plotësisht përdoruesit dhe se ata kanë besim tek gjykimi ynë. Nëse rekomandojmë një lojë seksi të shkarkuar, nuk rrezikon asgjë për ta zgjedhur., Ju thjesht do të keni cilësi më të mirë grafike se sa të luani në shfletuesin tuaj, kështu që varet nga ajo që po kërkoni mes grafikës dhe sigurisë totale të një loje argëtuese pa rreziqe.

A mund ta krahasojmë cilësinë e lojrave pornografike me ato të lojrave kryesore ?

Duhet të lindë në mendje se ka një ndryshim të parë të madh midis lojrave seksuale dhe lojrave kryesore. E para bëhet vetëm për të rriturit, të rriturit. I dyti mund të luhet nga njerëz të të gjitha grupeve të moshës dhe jo vetëm grafikat janë të rëndësishme në të, por gjithashtu komploti. Loja e seksit, prandaj për të rriturit, ka qëllimin vetëm të kënaqë fantazinë e atij që e luan atë. Më e rëndësishme në këtë rast do të jetë cilësia vizuale, prandaj grafike. Historia, komploti, misioni në lojë, etj. e gjithë kjo mbetet e dyta për lojtarin., Ai do të ndjehet i emocionuar, kështu që ai ka nevojë për imazhe që i japin atij përshtypjen e realitetit në ndërveprimin e tij me personazhet me avull që duhet ta bëjnë atë të eksituar dhe cum. Ne jemi këtu saktësisht për të verifikuar se të gjitha cilësitë e kërkuara për një lojë seksi të denjë për emrin janë të bashkuara për të kënaqur dëshirat seksuale të përdoruesve. Kritikat që ne i publikojmë për këtë arsye paraqesin më të mirën lidhur me lojrat e seksit. Për të qenë më specifik, ji i vetëdijshëm se vetëm 30% e lojrave pornografike ne shqyrtojmë të mbajmë vëmendjen tonë për një shqyrtim., Kështu që ju garantoheni të gjeni majën e kësaj çështjeje dhe kurrë nuk do zhgënjeheni nga ajo që keni gjetur fantazitë tuaja do të jenë plotësisht të kënaqura !

Ka shumë lojra porno ME VR? Çfarë mendon në të vërtetë ?

Loja e pornos VR po përjeton rritje të rëndësishme dhe tani ka kaq shumë sa është e vështirë të rishikosh gjithçka. Ekipi ynë bën më të mirën për të shqyrtuar një maksimum prej tyre, por pak do të theksohen në vendin tonë. Më së shumti kanë nevojë për përmirësime për të arritur në një realitet virtual cilësor, kështu që lista e lojrave seksuale VR që ju do të gjeni në platformën tonë ju premton Male dhe mrekulli kur vjen puna te kënaqësitë. Varet nga ti të zgjedhësh zhanrin që të pëlqen, sipas fantazive dhe idhujve të tu., Falë kritikave tona, do t'ju duhen vetëm pak minuta për të hyrë në xhennetin e kënaqësisë ku kënaqësia e vetme është Mbretëresha. Duke hyrë në lojën e pornos TË VR që ke zgjedhur falë kritikave tona, do të gjesh një botë virtuale në të cilën mund të evolosh sipas dëshirave të tua. Grafika do t'ju habisë dhe do t'ju japë ndjesinë e eksperimentimit të skenave në të cilat do të projektoheni., Përpiqu, mos hezito, veçanërisht nëse një nga fantazitë e tua është të emocionohesh dhe të kënaqesh duke qëndruar rehat në karrigen tënde dhe të lësh veten në një botë virtuale të krijuar sikur të kishte lexuar në mendimet e tua. Bota e egër e lojës porno TË VR po të pret !

Si mund të rekrutoni anëtarë të ekipit të shqyrtimit të pornos ?

Kur marrim kërkesa me e-mail për të qenë pjesë e ekipit tonë, së pari përpiqemi të zbulojmë nëse pasioni i pornos është me të vërtetë në personin që na kontakton. Ky duhet të jetë motivimi i tij kryesor. Personit të rekrutuar i janë dhënë udhëzime mbi numrin minimal të lojrave seksuale për t'u shqyrtuar çdo javë dhe procedurën për të bërë kështu. Kështu që duhet të jesh i përgatitur të kalosh kohë në çdo lojë për të gjetur pozitivët dhe negativët., Ekipi ynë po rritet ndërsa koha vazhdon ndërsa bota e lojërave të pornos po rritet dramatikisht, dhe ne rregullisht kemi nevojë për ndihmë shtesë nga entuziastët. Pra, nëse e ndjen shpirtin e një aventurieri seksual online, je i lirë të na kontaktosh me postë, me siguri do të bëhesh një nga udhërrëfyesit e lojrave seksi për përdoruesit e uritur për novelty. Dhe në platformën tonë, prezantimi i lojrave më të mira të pornos është një nga misionet tona më të rëndësishme !

Luaj Falas Tani